Био торба

SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD. е специјализирана во Био торба производителот, набавувачот. Одличен квалитет, најдобра услуга, професија и искреноста се позитивните повратните заработени од нашите клиенти. Тие ни помагаат да се вклопуваат на позитивни слики на пазарот за сите наши производи, и тие имаат нашите ветувања на сите наши клиенти низ целиот свет. Ние ќе бидеме во звук позиција да обезбеди клиенти со највисок перформанси и ни овозможи да ги споделат плодовите на успехот со вас. Ние го поздравуваме Вашите сугестии и идеи за тоа како можеме да ја направиме нашата компанија подобра снабдувач и подобрена партнер за вашиот бизнис. 100% проверка на квалитет ќе се врши за да бидете сигурни дека стоката е со висок стандард за квалитет, кога доставени до клиентите крај.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Био торба

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
  • Био торба - AA9
Био торба - AA9 Био торба - AA9
Био торба
модел - AA9
Mitsubishi Chemical Forzeas БИОПБС разнесен филм одделение АА9

Опис на производот
Серијата AA9 и DA9 се материјали за апликација на филм.
Тие се претежно обновливи и целосно биоразградливи материјали.

Карактеристики
  • Добра обработка и стабилен меур во дување-филмска обработка
  • Добри механички својства на филмот
  • Запечатливост на топлина

Примери за примена
  • Шопинг торба,
  • Торба за компостирање
  • Ракавици за еднократна употреба
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
FZ91
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
FZ71
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
AZ79
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
FD92
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
ZF90001
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
FT
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Био торба, треба да знаете за највисок квалитет на Био торба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
ZA7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings