Fiber Masterbatch

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD. е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на Fiber Masterbatch. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.
Ние гаранција ние мора да ви ги задоволи со нашите производи и услуги. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите

Fiber Masterbatch

, Можете да ни каже. Ние ќе ви даде првични одговор. Ако сте заинтересирани во нашите производи или сакате да истрага, Ве молиме слободно да контактирајте не или можете да e-mail на нас. Придружете ни се сега!
  • Fiber Masterbatch - MB01
Fiber Masterbatch - MB01 Fiber Masterbatch - MB01
Fiber Masterbatch
модел - MB01
Мастербак од природни влакна

Природни влакна
Со цел ефикасно намалување на загадувањето од отпад предизвикано од големите-скала употреба на пластични производи од страна на луѓето и нанесување штета на земјата,ние сме специјално избрани природни растителни влакна како дел од материјалот,кои можат да се додадат на материјали за компостирање како што е PLA,BIOPBS,PBAT како главна серија
Посветени сме на уникатни технологии од кои може да се направат еколошки производи кои ги заменуваат пластичните производи што се користат во секојдневниот живот,што може ефикасно да го намали пластичниот отпад и емисиите на јаглерод,и направете го нашиот дел за планетата.
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB92AM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB92SM
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHANG SHIEN CHENG INDUSTRY CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Fiber Masterbatch, треба да знаете за највисок квалитет на Fiber Masterbatch производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
MB02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings